Jazz jaro 2018

Jazz Jaro 2018Průběžný mezinárodní hudební festival Jazz jaro je s novým rokem zpět a stejně jako vždy se rozmáchne v čase: od 16. ledna do 5. června 2018 nás čeká celkem 25 jazzových či bluesových večerů v klubu Stará Pekárna.

Letošní ročník Jazz jaro jsme pojali jako vždy kosmopolitně – většina večerů bude patřit zahraničním nebo smíšeným sestavám. Ostatně jazz sám je někdy označován jako „univerzální světový jazyk“. Postupně představíme polské, kanadské, ukrajinské, slovenské, rakouské, slovinské, nizozemské, francouzské a letos opět především americké a britské hudebníky.

Na šestnáct vybraných koncertů (jde o ty nejlepší večery, letos především zajímaví Američané a Britové) si můžete zakoupit permanentní vstupenku za 980 Kč ve dvou obvyklých předprodejích, takže vás každý večer přijde na pouhých 62 korun. Součástí permanentky jsou i dva etnické koncerty (francouzský šanson Pit et Ratatouille a keltský Bran) a jeden rockový večer (slovenské Živé kvety). A POZOR! Na prvních dvou koncertech celé série Jazz jaro 2018 (út 16. ledna + po 22. ledna) bude od 19 hodin tato permanentka na baru a u vchodu do klubu k dispozici za akční cenu 740 Kč, čili Vás pak koncert vyjde finačně stejně jako velké pivo…

Vstupné na jednotlivé koncerty Jazz jaro 2018 se bude pohybovat v rozmezí 120–190 Kč (předprodeje) a 150–250 Kč (na místě). Využijte prosím možnosti zakoupení vstupenek ve dvou předprodejních místech (Indies na Poštovské v centru Brna + bar Staré Pekárny), kde budou vždy výrazně levnější než večer na místě. Je možné využít i objednávky přes web Staré Pekárny (www.starapekarna.cz) nebo mailové objednávky vstupenek na adrese sveda.art@seznam.cz, kde jsou vždy nejlevnější. Úprava sálu (sezení, kombinovaná úprava či stání) bude přizpůsobena jak charakteru hudby, tak očekávanému zájmu publika. Změna programu i sestav je (bohužel tak jako vždy) vyhrazena.

Těšíme se na Vás!
Jiří Švéda (agentura Art Brno) & klub Stará Pekárna
& všech 24 účinkujících

Zde si stáhněte kompletní program v PDF.