Jazz Brno 2019

Jazz Brno 2019

Průběžný mezinárodní hudební festival Jazz jaro je s novým rokem zpět a stejně jako vždy se rozmáchne v čase: od 15. ledna do 12. června 2019 nás čeká celkem 27 jazzových či bluesových večerů v klubu Stará Pekárna.

Letošní ročník Jazz jaro jsme pojali jako vždy kosmopolitně – většina večerů bude patřit zahraničním nebo smíšeným sestavám. Letošní ročník je zaměřen na britskou bluesovou scénu: postupně představíme sedm interpretů! Postupně zahrají Elles Bailey (15/1), Mike Ross (5/2), Matt Long (12/3), Lorna Fothergill & Northsyde (20/3), Jack Hutchinson (1/5), Lewis Creaven (21/5) a Will Johns (28/5).

Na patnáct vybraných koncertů (jde o ty nejlepší večery, letos především zajímaví Američané a Britové) si můžete zakoupit permanentní vstupenku za 980 Kč ve dvou obvyklých předprodejích (bar klubu a prodejna Indies). A POZOR! Na prvních dvou koncertech celé série Jazz jaro 2019 (út 22. ledna + út 29. ledna) bude od 19 hodin tato permanentka na baru a u vchodu do klubu k dispozici za akční cenu 780 Kč!

Vstupné na jednotlivé koncerty Jazz jaro 2019 se bude pohybovat v rozmezí 100–250 Kč (na místě). Využijte prosím možnosti zakoupení vstupenek ve dvou předprodejních místech, kde budou vždy výrazně levnější než večer na místě. Je možné využít i objednávky přes web Staré Pekárny (www.starapekarna.cz) nebo mailové objednávky vstupenek na adrese sveda.art@seznam.cz, kde jsou vždy nejlevnější. Úprava sálu (sezení, kombinovaná úprava či stání) bude přizpůsobena jak charakteru hudby, tak očekávanému zájmu publika. Změna programu i sestav je (bohužel tak jako vždy) vyhrazena.

Těšíme se na Vás!
Jiří Švéda (agentura Art Brno) & klub Stará Pekárna
& všech 29 účinkujících

Máme nové webové stránky.
Od teď najdete celý program a informace k jednotlivým účinkujícím na WWW.JAZZBRNO.CZ

Jazz Brno 2019